تبلیغات
جستار ناهید

جستار ناهید
هم افزایی 
قالب وبلاگ
در آستانه جشن پیروزی انقلاب هستیم .  نسل من  کودکی را  درانقلاب ، نوجوانی را در جنگ ،جوانی را با تعدیل های اقتصادی و کشمکش های قدرت و نهایت  میانسالی  را در تحریم سپری کرد . برای این نسل کنش بی معناست . ما همیشه بازیگر صحنه هایی بودیم که دیگران برایمان رقم زدند .
صحنه انقلابی که  نسل قبل برایمان چید و بعد ها خودش را مظلومانه نسل سوخته خواند . همان ادمهای ارمانی هیجانی که  خودشان هم نمیدانستند چه میخواهند و فقط به نخواستن هایشان فکر میکردند . همان کسانی که سالها بعد ما را به جرم همراهی نکردن در پیگیری ارمانهایشان متهم می کردند .
خلاصه تا به خودمان امدیم نسل جدید با ابزارهای محیرالعقول فضای مجازی بر سرمان هوار شدند و ما شدیم بندگان خدایان دیجیتال . انگار شکافی بین ما افتاده که با هیچ تلاشی پر نمیشود . اینها همه چیزمان رابه سخره می گیرند . ارزشهایمان ، تحصیلاتمان ،تعلقمان به طبقه متوسط ، نوستالژیهایمان. اینها حتی عشقهای ما را هم مسخره میکنند . دلتپیدن هایمان واشک ریختن هایمان به پای نرسیدن به عشقهایی که هیچ وقت هم نفهمیدیم چرا عاشق شدیم ؟
 ما هم که انگار شیفته این نقش قربانی شدیم . دل خون و خسته  ادامه میدهیم تا ببینیم برایمان در سالخوردگی چه صحنه ای میچینند . به راستی که ما مصداق  خونین دلان جاودان هستیم و همچنان قند در دلمان آب می شود وقتی میگویند
 فلک را سقف بگشایم و طرحی نو در اندازیم .[ 1394/11/21 ] [ 15:24 ] [ زهرا رهایی ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

ناهید از خدایان باستانی و و نمادی از رسایی و کمال زن، فریادرَس و پشتیبان زنان است.
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
href="http://www.k2cod.com">وبلاگ نویسان قالب وبلاگ وبلاگ اسکین قالب میهن بلاگ
Free Page Rank Tool