تبلیغات
جستار ناهید

جستار ناهید
هم افزایی 
قالب وبلاگ
به پستوی یادها می روم  و سعی می کنم تا از انباری ام ، توشه ای برای این ذهن گرسنه  پیدا کنم . یاد درس شیمی می افتم و حس خوبی که نسبت به قلیا داشتم در قبال ترس و تنفر از  اسید .
بیشتر اوقات چرایی احساس را در گذشته باید جست . یعنی اتفاقی در گذشته باعث ایجاد حسی در حال می شود .  ولی من هرچه در گذشته جست و جو کردم اثری از چرایی این حس تنفر به اسید نیافتم. برعکس انگار نوعی پیش بینی ار آینده مرا درگیر این حس کرده بود . این بار من علت نفرتم را در آینده یافتم .
شاید آن روزها ناخود آگاه حس کرده بودم که روزی فرا خواهد رسید تا این ماده با PH  زیر هفت بشود آوار  و فرو ریزد بر سر جامعه زنان . من درک کرده بود م آینده ای را  که در آن متولی معنا ندارد و هر کس به هر بهانه ای می تواند حکم صادر کند و دیگرانی هستند که گوش به فرمان به بهانه ای خشونت پنهان خود را به هر چه زیبایی است آشکار کنند .
 من درک کرده بودم آینده ای را که در آن همه چیز حتی دفاع از حق قربانی اسید پاشی بشود تسویه حساب جناحی .درک کرد بودم  ترس زنانه نصف جهان را !
 من درک کرده بودم که زیر هفت زندگی کردن بسیار سخت تر از زیر هشت ماندن است .
مسیحای عزیز برای عامل اسید پاشی دعا کرد از این رو که نفهمیده بود که  هر مخلوقی جلوه ای است از خالقش و بر صورت خدا اسید پاشیده است .
 من نیز به این بهانه دعا می کنم برای صاحبان بلند گو ها که نمیدانند هر حرفی مخاطبی دارد وبهانه است برای کسانی که دوست ندارند ایران را امن ببینند انگونه که هست .
"انسان باشیم "

[ 1393/08/4 ] [ 13:38 ] [ زهرا رهایی ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

ناهید از خدایان باستانی و و نمادی از رسایی و کمال زن، فریادرَس و پشتیبان زنان است.
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
href="http://www.k2cod.com">وبلاگ نویسان قالب وبلاگ وبلاگ اسکین قالب میهن بلاگ
Free Page Rank Tool